Рекомендації по вирощуванню петрушки

Рекомендації по вирощуванню петрушки від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню петрушки від компанії Наско


Сорти петрушки поділяють на дві групи: кореневі та листові. У кореневої петрушки cорту Челеста в їжу йдуть м'ясисті коренеплоди та листя, у листової сорту Господиня - тільки листя, так як коренеплоди у неї не утворюються. До листового підвиду відносять і кудряву петрушку сорт Фреска. Її листя широко використовуються для прикрас страв в кулінарії.

   Агротехніка листової, кудрявої та кореневої петрушки

Обробка грунту і попередники

Петрушка добре росте на легких перегнійних супісках та суглинках, чистих від бур'янів. На щільних грунтах коренева петрушка утворює потворні коріння. Кореневу петрушку зазвичай розміщують другою культурою після внесення гною, а листова петрушка добре росте по свіжому органічному добриві. Петрушка вимагає глибокої обробки грунту. Кращими попередниками для петрушки є  капуста, огірок, цибуля. Грунти повинні бути добре удобрені повним комплексом мінеральних добрив. Пишні ароматні листя петрушки сортів Господиня і Фреска отримують тільки при помірному зволоженні.

Добрива

Під глибокий зяблевий обробіток у середньому необхідно внести фосфорно-калійні добрива(Р2О5 120 К2О 90). Азотні ж добрива (N 60) слід вносити навесні і одразу ж провести боронування грунту.

Посів і догляд за рослинами

Насіння петрушки рекомендуємо висівати овочевими сівалками точного висіву з ранньої весни. Для прискорення появи сходів навесні посіви петрушки слід вкривати світлопрозорою плівкою і знімати її відразу ж після їх появи. Ширина міжрядь повинна складати 45 см. Орієнтовна норма висіву насіння коливається від 2 до 6 кг / га (глибина загортання насіння 2-3 см) з обов'язковим прикочуванням посівів. Густота стояння рослин петрушки має становити 400 000 рослин на 1 га. Для більш швидкого отримання зелені навесні застосовують літні посіви петрушки в липні-серпні. Перед посівом проводять вологозарядковий полив нормою 300-400 м3/га. Норму висіву збільшують на 30% в порівнянні з весняною. Посів проводять широкосмуговим способом для зручності використання тимчасових плівкових укриттів. На початку березня проводять їх укриття плівкою. Початок надходження продукції в цьому випадку в середині квітня. Також можна прискорити надходження зелені за рахунок підзимних посівів у листопаді.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.