Nasko Seeds Company

Каталог Насіння НАСКО

          Шановні колеги, ми раді надати Вашій увазі новий каталог "Насіння Наско" в якому рекомендуємо Вам асортимент сортів і гібридів овочевих культур 2014-2015 років.

Агрофірма "Наско" - одна з найбільш великих приватних компаній, яка займається виробництвом, насінництвом овочевих культур. Як сучасна інноваційна компанія, Наско поставляє на ринок України та країни СНД широкий спектр високоякісного насіння овочевих культур.

Успішно співпрацюючи з великими агрогосподарствами, фермерами-овочівниками, працюючи в безпосередньому контакті з виробниками, тим самим відстежуючи всі вимоги до якості овочевої продукції на ринку, після проведення випробувань в різних кліматичних зонах, ми ділимося своїм досвідом і рекомендуємо найкраще з нашого асортименту. Пропонуємо Вам ознайомитися з новими сортами і гібридами фірми Наско. Ми включаємо в наш каталог кілька статтей про сучасні технології вирощування овочевих культур.

Ми сподіваємося, що наша тривала плідна співпраця принесе Вам найкращі результати і прибутки! Використовуючи якісний насіннєвий матеріал, а також застосовуючи сучасні технології вирощування, Ви маєте можливість домогтися найвищих результатів і стати лідером у виробництві овочевої продукції на ринку свіжих овочів.

Бажаємо Вам успіхів у вирощуванні та гарних врожаїв!

Телефонуйте, пишіть або надсилайте листи електронною поштою This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Ви завжди отримаєте професійну відповідь!

 Каталог Наско доступний у форматі PDF   

 

 

About Nasko company

Agrofirma "Nasko"

Nasko is a seed's manufacturer in Ukraine. We recommend you the best vegetable seeds.

Production and processing

Fresh markets, supermarkets, manufactures of vegetable production are the main quality controller of our company!

Seed's quality

Agrofirma "Nasko" ensures only quality of such seeds that were bought in original package in official representatives or our dealers.

  

Sales of vegetable seeds company NASKO