Рекомендації по вирощуванню цвітної капусти

Рекомендації по вирощуванню цвітної капусти від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню цвітної капусти від компанії Наско


Біологічні особливості 

По розповсюдженню цвітна капуста займає друге місце після білоголової. Цвітна капуста належить до групи холодостійких овочевих культур. Насіння цвітної капусти починає проростати при температурі грунту +5 ... +6 º С. При +11 ºС сходи з'являються на 12-й, а при +20 ºС - на 3-4 день після сівби. Оптимальною температурою для росту і розвитку цвітної капусти є +15 ... +18 ºС. При більш високій температурі (понад +25 ºС) ріст сповільнюється і рослина формує маленькі головки, які завчасно розпушуються. Добре загартована розсада цвітної капусти витримує короткочасне зниження температури до
минус-5 ...-7 ºС, а не загартована пошкоджується при мінус -1 ºС. Ранній сорт капусти Акварель в період формування суцвіть пошкоджується заморозками -2 ... -3 ºС, тоді як пізній Фламінго витримує зниження температури до мінус -5 ºС. Цвітна капуста світлолюбна рослина і належить до рослин довгого дня. Головки цвітної капусти найкраще утворюються й вибілюються в хмарні дні. При дорощуванні цвітної капусти, головки можуть формуватися в умовах повної темряви при температурі від +1º до +3ºС.

Грунт

Для цвітної капусти підходять грунти, багаті перегноєм та живильними речовинами в доступній формі, легкі за механічним складом, вологоємністю і з глибоким орним горизонтом. Рослини цвітної капусти Акварель і Фламінго дуже добре відгукуються на внесення органічних та мінеральних добрив. Слід уникати застою в грунті. Грунт має бути з хорошою структурою. Грунт повинен містити високий відсоток калію. Легко висихаючий грунт повинен бути під поливом. Цвітна капуста cортів Акварель і Фламінго добре реагує на внесення підвищених доз перегною або компосту. При цьому слід враховувати, що грунт і застосовування добрив впливає на її смак. Цвітна капуста добре відгукується на підживлення бором і молібденом у фазі розсади.

Попередники

Добрими попередниками для капусти є зернові, горох, картопля, морква. Не рекомендуємо вирощувати цвітну капусту після інших видів капусти, редиски та інших культур з родини хрестоцвітних. 

Посів та висадка розсади

Вирощування розсади.  Щоб отримати ранній урожай капусти Акварель і Фламінго, використовують розсадний метод вирощування. Розсаду готують так, як і для ранньої білокачанної капусти. Краще застосовувати горщечний або касетний спосіб вирощування, тому що безгоршечна розсада погано переносить пересаджування. Розсаду готують за 7-8 тижнів до висадки на постійне місце. Термін посіву насіння для відкритого грунту і плівкових укриттів: перший раз з 15 по 30 березня, далі з інтервалом в два тижні до кінця травня. За кілька днів до висадки на постійне місце розсаду підгодовують мікроелементами і загартовують.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.