Рекомендації по вирощуванню пекінської капусти

Рекомендації по вырощуванню пекінської капусти від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню пекінської капусти від компанії Наско 


Біологічні особливості

Пекінська капуста за вмістом поживних речовин удвічі перевершує білокачанну капусту. Капуста Піонер F1 салатного типу, скоростигла, виростає за 50-60 дней. Швидке зростання капусти відбувається при хорошому забезпеченні вологою і поживними речовинами. Погано переносить пересадку, тому вирощують через касетну розсаду або відразу висівають на постійне місце. При жаркій погоді пекінська капуста швидко утворює квітковий пагін, тому сіють її ранньою весною або під осінь. У літній, жаркий період її краще не сіяти. Вирощують в захищеному грунті в осінньо-зимовому та  зимово-весняному обороті, у відкритому грунті - в літньо-осінній період тільки через касетну розсаду. У період вирощування грунт повинен бути постійно вологим.

Попередники, вибір грунту та його підготовка

Пекінська капуста має тонкі, сильнорозгалужене коріння, яке розташовується неглибоко від поверхні грунту. Найбільш сприятлива температура для пекінської капусти +13 ... +21 °С. Тому її сіють навесні й наприкінці літа. Витримує затінення, вологолюбна, однак при перезволоженні урожай знижується. За вимогами до умов зростання близька до білокачанної капусти. Найбільш придатні родючі, зволожені грунти, кислотність яких рН 5,6-7. У відкритому грунті пекінську капусту розміщують після томату, цибулі, овочевих культур сімейства гарбузових і бобових. З осені ділянку добре заправляють органічним добривом (4-5 кг на 1 м2), при необхідності вапнують. З мінеральних добрив додають на 1 кв.м 20-25 г суперфосфату і 10-15 г сірчанокислого калію, а навесні вносять 15 г аміачної селітри.

Посів і догляд за рослинами

Висів насіння пекінської капусти Піонер F1 рекомендуємо проводити в кінці липня - початку серпня (в залежності від зони обробітку). При більш пізньому посіві рослини швидко зацвітають. При ранньому - вони дають не тільки ранній урожай, але і менше уражуються хрестоцвітними блішками. Для одержання більш раннього врожаю краще використовувати розсадний спосіб. У цьому випадку можна одержати врожай через 25 днів. Розсаду у віці 18-23 днів (це самий оптимальний вік для висадки розсади пекінської капусти) висаджують на постійне місце за схемою 90 +50 Х 20 см, 70 Х 20 см, або 60 Х 25 см відповідно на крапельному зрошенні, дощуванні або поливі по борознах. Можна вирощувати висівом на постійне місце за запропонованими схемами, при цьому строки посіву зсуваються на 5-7 днів пізніше. Насіння сіють на глибину 1 -1,5 см. Грядки накривають плівкою, яку при потеплінні знімають. Через 20-25 днів капусту проріджують, залишаючи між рослинами 10-15 см. Подальший догляд за рослинами включає прополювання, розпушування грунту в міжряддях, регулярні поливи, боротьбу з шкідниками та хворобами.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.