Рекомендації по вирощуванню капусти брокколі

Рекомендації по вирощуванню капусти брокколі від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню капусти брокколі від компанії Наско


 Cпособи вирощування

Технологія брокколі така ж, як і капусти цвітної. Її вирощують розсадним або безрозсадним способами. При конвеєрному виробництві висаджують розсаду в 4 строки або висівають насіння в грунт в 3 терміна через 15-20 діб. Для отримання горшечной розсади насіння капусти брокколі Трубадур висівають у середині квітня в обігріваєму теплицю. Розсада готова до висадки після появи 5-6 справжніх листків у віці 50-55 діб для ранньостиглих термінів і 35-45 доби для наступних. Для більш пізніх строків розсаду можна вирощувати без горщиків, висіваючи насіння капусти броколі Трубадур в живильну суміш. При розсадному способі норма висіву насіння - 4 г/м2, при висіві у відкритий грунт - 0,8-1 г/10м2. Брокколі, як холодостійку рослину, можна вирощувати і висівом каліброваного насіння в грунт. При висіві насіння безпосередньо в грунт в середині квітня вона починає плодоносити на початку липня, а при розсадному способі в кінці травня - початку червня. Необхідна густота рослин (40-45 шт/10 м2) при безрассадному способі вирощування досягається проріджуванням. При розсадному способі оптимальна схема розміщення рослин при широкорядному способі на рівній поверхні 60 x 40 або 70 x 30 см, на грядах при стрічковому дворядному способі - (50 +90) х 30 см. Найкращою схемою розміщення рослин при безрозсадному способі посіву є 70 x 50 см .

Догляд за рослинами

 Догляд за брокколі сорту Трубадур припускає розпушування грунту в міжряддях і рядах, боротьбу з бур'янами, підгортання рослин  для утворення додаткових коренів, підгодівлю, поливи і своєчасне прибирання врожаю. Вона не вимагає притінення головок. У період засухи капусту поливають при досягненні рівня вологості грунту 70-80% HB. Нестача вологи в грунті призводить до різкого зниження врожаю і якості продукції. Рослини стають ламкими, дерев'янистими. Оптимальна вологість повітря близько 85%, температура повітря + 18 ... +20 ° С у період росту та розвитку вегетативної маси та + 16 ... + 18 ° С при формуванні голівки. Температура повітря вище +25 ° С і нижче +10 ° С, сухість повітря і грунту різко знижують урожай і якість продукції. Рослини брокколі досягають висоти 70 см і більше. Стебло (кочерига) закінчується суцвіттям. До змикання рядів рослини підгортають, двічі спушують міжряддя.

Збір врожаю

Прибирання капусти брокколі сорту Трубадур проводять у кілька прийомів: в першу чергу зрізають центральну головку, коли вона щільно зімкнута (до розбіжності одиничних бутонів), бічні пагони з дрібними головками зрізають в міру їх відростання (через 10-15 діб). При систематичному збиранні продукція надходить все літо. Маса головки брокколі 0,2-0,5 кг, разом з бічними пагонами при гарному догляді кожна рослина дає від 1,5 до 3 кг продукції. Середня врожайність брокколі сорту Трубадур 15-20 кг /10 м2. Післе збирання врожаю рослини довго залишаються зеленими, соковитими, їх можна заготовити на корм худобі.

Зберігання

Брокколі перевершує капусту цвітну не тільки по врожаю, але і за якістю. Зрізані головки з частиною стебла 10-20 см використовують в їжу як можна швидше, так як вони в'януть. Їх кладуть у холодильні камери, оберігаючи від пожовтіння. На зберігання краще закладати головки капусти Трубадур у фазі технічної стиглості при наявності криючого листя. Період зберігання - 5-7 діб, температура - +1 ... +2 ° С. У багатьох країнах брокколі зберігають замороженою в поліетиленових пакетах.

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.