Nasko Seeds Company

Технологія вирощування овочів від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню овочів від компанії Наско


Шановні овочівники-аматори та професіонали!

Якщо Ви вирішили відвідати цю рубрику, це означає, що Вас зацікавило насіння компанії Наско і Ви хочете більше дізнатися про вирощування сортів і гібридів овочевих культур. У багатьох з Вас виникають запитання щодо правильності підбору сортів та гібридів, які б ідеально підходили для вирощування у Вашому регіоні. Хочете більше дізнатися про технології обробітку та отримати консультацію кваліфікованих агрономів.

Початківці-овочівники з великим ентузіазмом прагнуть посіяти і виростити буквально будь-яке насіння, яке потрапляє в їхні руки. Однак через рік-два вдалого та невдалого досвіду приходить розуміння, що далеко не всі доступні овочі можна і потрібно вирощувати саме у вашому регіоні. Тому має сенс заздалегідь визначити свої пріоритети і вирішити, скільки і яких овочів вирощувати в наступному сезоні.

Фактори, які впливають на прийняття рішення по вирощуванню овочевої культури:

  • По-перше –це залежить від наявної в господарстві техніки. Чи зможете ви проводити агротехнічні прийоми на тій чи іншій культурі.
  • По-друге – головним чинником при виборі оброблюваної культури є наявність поливу. Полив може бути крапельний або дощування. При поливі дощуванням використовуються різні агрегати. І саме від їх використання змінюється схема посадки і терміни підживлень. При використанні крапельного поливу значною мірою зменшуються витрати води і мінеральних добрив. Оскільки підгодівлі й поливи проводяться через крапельну систему безпосередньо під вирощувані рослини. 
  • По-третє – біохімічний аналіз грунту, який підкаже, які культури підходять для вирощування на цьому грунті, а від вирощування яких варто відмовитися. Також це впливає на кількість мінеральних добрив, які необхідно буде внести протягом вегетації культури.
  • По-четверте – наявність якісного насіння. Саме насіннєвий матеріал високої якості є основою для отримання товарної продукції з високими показниками.

Вирощування овочів - це інтенсивне і, в прямому сенсі, плідне заняття. Що може зрівнятися зі свіжою та хрусткою (прямо з грядки) продукцією, яка вирощена власними руками?

Да! Ця рубрика для Вас! Тут у Вас буде можливість ознайомитися з короткими рекомендаціями по вирощуванню основних овочевих культур компанії Наско. Поради та рекомендації допоможуть Вам отримати якісний високий врожай з мінімальними витратами. А насіння компанії Наско порадують Вас високими показниками якості та сортової чистоти.

А ви знаєте, що таке Овоч?

Овоч — кулінарний термін, що позначає їстівну частину рослини (наприклад, плід або бульба),  яка не є фруктом, зерном, горіхом, травою або спецією.

 

Овочі підрозділяють на наступні групи:

бульбоплоди— картопля, топінамбур (земляна груша), батат (солодка картопля);

коренеплоди — морква, буряк, ріпа, бруква, редька, редис, петрушка, пастернак, селера, хрін;

капустяні — капуста білокачанна, червонокачанна, савойська, брюссельська, цвітна, кольрабі, броколі;

цибулеві — цибуля ріпчаста, цибуля зелена, цибуля-порей, часник;

прянні — кріп, естрагон, чабер, базилік, майоран;

 плодові:

гарбузові — гарбуз, кабачки, огірки, кавун, диня, патисони;

томатні — томати, баклажани, стручковий перець;

бобові — горох, боби;

зернові — цукрова кукурудза;

десертні - артишок, спаржа, ревінь.

About Nasko company

Agrofirma "Nasko"

Nasko is a seed's manufacturer in Ukraine. We recommend you the best vegetable seeds.

Production and processing

Fresh markets, supermarkets, manufactures of vegetable production are the main quality controller of our company!

Seed's quality

Agrofirma "Nasko" ensures only quality of such seeds that were bought in original package in official representatives or our dealers.

  

Sales of vegetable seeds company NASKO