Рекомендації по вирощуванню редьки

Рекомендації по вирощуванню редьки від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню редьки від компанії Наско


Вибір грунту

Редьку рекомендуємо розміщувати на родючіх некислих середньосуглінистих або супіщаніх грунтах з глибоким орним шаром. Важкі холодні грунти непридатні для вирощування. Редька вологолюбна, тому на піщаніх грунтах вона може дати хороший урожай тільки при забезпеченні регулярних поливів в період росту коренеплодів.

Попередники

Попередниками для редьки сортів Дуенья, Маргеланська та дайкону Гулівер можуть  бути усі овочеві культури, крім хрестоцвітних. Найкращі попередники — огірки, помідори, горох.

Підготовка грунту

Обробку грунту під редьку слід почати з осені. Восени починають з лущення - дрібної перекопки на глибину 5-6 см. Лущення грунту створює найкращі умови для проростання й появи сходів бур'янів, які після сходів необхідно знищити зяблевої оранкою. При сильній засміченості грунту й при ранній прибирання попередника можливо дворазове лущення. Через два тижні після лущення проводять зяблеву оранку. У разі пізнього збирання попередника зяблеву оранку проводять без попереднього лущення. До весняної передпосівної обробки грунту приступають, як тільки грунт перестане мазати і почне розпадатися на дрібні грудочки. Для збереження вологи в грунті - проводять весняне боронування, яким розпушують верхній шар грунту. 

Добрива

Однією з основних умов одержання високих врожаїв редьки є створення правильного режиму харчування рослин. На добре удобрених під попередню культуру ділянках під редьку рекомендуємо внести тільки мінеральні добрива. Дози їх залежать від аналізу грунту. Мінеральні добрива підвищують урожай і покращують якість коренеплодів. На малородючих грунтах на кожні 10 м2 необхідно внести 30-35 кг компосту під зяблеву оранку або весняне перекопування. Свіжі органічні добрива вносити під редьку не рекомендується, так як вони викликають дуплистість і загнивання серцевини коренеплоду.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.