Рекомендації по вирощуванню редиска

Рекомендації по вирощуванню редиски від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню редиски від компанії Наско


 У редиски дуже короткий період вегетації (у середньому 20-30 днів), завдяки чому її можна вирощувати протягом усього року: з ранньої весни до пізньої осені– в плівкових укриттях та у відкритому грунті, в зимовий період - в плівкових та скляних теплицях. Редиска - холодостійка культура, її насіння проростає при температурі +3…+4 0С, але найбільш сприятливою для росту є температура в межах +12…+15 0С. Таку температуру слід підтримувати з моменту посіву і до початку формування коренеплодів, а в подальшому температуру слід підвищити до +15…+18 0С. Слід зазначити, що сходи редиски переносять короткочасні приморозки до –2…-3 0С. Низькі ж температури протягом тривалого періоду затримують формування коренеплодів і викликають стрілкування.

Компанія Наско представляє сорти редиски, які ідеально підходять для вирощування як у відкритому грунті, так і в закритому. Редиска Марта, Лінда, Карбона, Опус - це найбільш поширені і затребувані сорти круглої червоної редиски на ринку ранньої продукції. Завдяки раннім термінами дозрівання, високої товарності плодів і врожайності - ці сорти завоювали велику популярність.

Підготовка і удобрення грунту

Редиска любить зв'язкові грунти з великою кількістю перегною, які не виявляють тенденції до утворення кірок. Важкий грунт, який швидко утворює кірку,  знижує споживчі якості редису. З осені під перекопування слід внести 400-450 кг / сотку перегною і фосфорно-калійні добрива по 0,5-0,9 кг діючої речовини на 1 сотку (3-4,5 кг суперфосфату і 2,4-3,6 кг каліймагнезії  або 1,2-1,7 до сульфату калію). Не переносить свіжих органічних добрив; вони погано позначаються на її зовнішньому вигляді і провокують появу шкідників. Потреби редиски в елементах живлення невелика. Ця рослина байдужа до вапнування, добре переносить і кислий грунт. Ранньою весною слід провести боронування грунту, щоб уникнути надмірного випаровування. Через кілька днів проводять культивацію на 3-4 см, при цьому вносять азотні добрива (0,8-1,0 кг діючої речовини - 2,3-2,9 кг аміачної селітри).

Строки і норми посіву

Строки посіву визначають по погоді. Посів редиски починають з березня і по жовтень (з інтервалом) в залежності від потреби ринку. Можна висіяти редис і в кінці березня, а поки холодно, укрити грядку плівкою або агроволокном на кілька днів для зігрівання. Кращими попередниками редису є гарбуз, томати, боби. Редиску можна вирощувати після редьки, капусти, два роки на одному і тому ж місці. Сіяти редис можна стрічковим способом (по 5-10 рядків у стрічці). Відстань між стрічками становить 60-70 см, а між рядами - 15 см. На вирівняних і чистих від бур'янів грунтах можливі широкосмугові посіви. Глибина загортання насіння - 1,5-2,5 см.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.