Рекомендації по вирощуванню огірків

Рекомендації по вирощуванню огірків у відкритому грунті від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню огірків у відкритому грунті від компанії Наско


Попередники

Добрими попередниками для огірків є: багаторічні трави, озимі зернові, цибуля, морква, томати, перець, капуста. Не рекомендуємо вирощувати огірки після гарбузових культур (гарбуза, баштанних, огірків, кабачків). На колишнє місце огірки необхідно повертати не раніше ніж через 4 роки. Це допоможе уникнути масового поширення хвороб.

Вибір ділянки

Гібриди нашої компанії можна вирощувати практично на всіх типах грунту, що мають достатній дренаж та аерацію. Але для отримання стабільних урожаїв кращими є супіщані, легкі або середні суглинки з високим вмістом органічних і мінеральних добрив. Реакція грунту повинна бути нейтральною або слабонейтральною (рН 6,5-7,4).

Підготовка грунту

Підготовку грунту слід починати відразу після збирання попередника. Необхідно провести лущення або дискування на глибину 8 - 10 см. З осені слід внести органічні добрива (краще гній) - 40 -50 т / га, в залежності від типу грунту і кількості поживних речовин в ньому. Рекомендуємо також внести фосфорні та калійні добрива. І через два тижні провести зяблеву оранку. Орати необхідно плугами з передплужниками, щоб перевернути дернину та ретельно укласти її на дно борозни, в таких умовах вона буде краще перепрівати. Ранньою весною слід провести боронування для закриття вологи.

Посів

Гібриди фірми Наско можно вирощувати як розсадним, так і безрозсадним способом. Висівати та висаджувати огірки слід після того, як мине загроза заморозків і грунт прогріється до +14…+15 0С. Можна висадити розсаду у відкритий грунт раніше, але під тимчасові плівкові укриття. Це дозволить прискорити плодоношення огірків у відкритому грунті на два тижні. Розсада повинна бути двох - трьох тижневою і мати 2-3 справжніх листа. Норма висіву насіння залежить від способу посіву та грунту. Краще всього використовувати сівалки точного висіву, при цьому значно скорочується витрата насіння. В середньому норма висіву становить близько 1,5 - 2,5 кг / га. Найбільш поширеними при вирощуванні на краплинному зрошенні є схеми посіву: 1,90 + 0,50 X 0,25 м і 1,60 +0,50 X 0,25 м. Густота стояння при таких схемах посадки коливається від 33 до 38 тис. росл./ га. Посів може бути як стрічковим, так і однорядним. Глибина загортання насіння на легких грунтах становить 3-4 см, на важких– 2-3 см.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.