Рекомендації по вирощуванню кукурудзи

Рекомендації по вирощуванню цукрової кукурудзи Тронка F1 від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню цукрової кукурудзи Тронка F1 від компанії Наско


 Цукрова кукурудза – культура овочевого напрямку. Вона вдвічі більше накопичує цукор та крохмаль. У зерні кукурудзи міститься 6-10% крохмалю,  до 8% жирів,  5-7 % цукрів, цінні амінокислоти (триптофан та лізин), легкозасвоювані форми білка, 0,7% мінеральних речовин і близько 76% води. Найбільша кількість поживних речовин - в зародку. Зерно в фазі молочної стиглості містить вітаміни В1, В2, В6, С, РР і цінні декстрини (6-8 %).

Вибір ділянки та місце в сівозміні

Цукрова кукурудза Тронка F1 невибаглива до грунту і добре росте на легких родючих грунтах. Для отримання ранньої продукції вибір припадає на добре дреновані, легкі супіщані грунти, оскільки вони прогріваються раніше. Цукрова кукурудза Тронка F1 витримує невелику кислотність, але при рН нижче 5 - хворіє. Позитивно реагує як на органічні, так і на мінеральні добрива. Кукурудза - один з найкращих попередників для багатьох культур, сприяє підвищенню вологи грунту і врожайності озимих та ярих зернових культур на 25-35%. Найкращими попередниками для кукурудзи є озима пшениця, зернобобові та овочеві культури (томати, картопля, капуста і гарбузові). На чорноземних грунтах за умови систематичного внесення гною та повного комплексу мінеральних добрив кукурудзу можна вирощувати повторно протягом 3-4 років і отримувати порівняно високі врожаї. Хоча в цьому випадку існує загроза накопичення в грунті шкідників та збудників захворювань.

Підготовка грунту

Якщо попередниками цукрової кукурудзи були просапні культури, слід застосовувати тільки зяблеву оранку плугами з передплужникамі на глибину 25-30 см, а на грунтах з меншим орним шаром - на всю глибину. Якщо попередниками були зернові, то обробку слід починати з лущення стерні, а потім проводять зяблеву оранку на 25 см. Якщо попередником була кукурудза, необхідно провести дискування важкими дисковими боронами в два сліди, а потім оранку на 20-30 см оборотними плугами. Перед посівом скоростиглого гібрида цукрової кукурудзи Тронка F1 рекомендуємо провести культивації: першу одночасно з посівом ранніх зернових на глибину 10-12 см, наступну - через 10-12 днів на глибину 8-10 см подрізаючими лапами в агрегаті з боронами або волокушами, а безпосередньо перед посівом культури - на глибину посіву насіння. Сьогодні часто використовують мінімальний обробіток грунту комбінованими агрегатами, які за один прохід роблять кілька операцій (обробку грунту, посів, внесення добрив, коткування).

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.