Рекомендації по вирощуванню капусти білокачанної

Рекомендації по вирощуванню білокачанної капусти від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню капусти білокачанної та червонокачанної від компанії Наско


Попередники

Для капусти кращими попередниками є: багаторічні трави, зернобобові, озимі, огірки, цибуля, томати і морква. Особливу увагу слід приділяти сівозміні, повертати капусту на колишнє місце слід не раніше ніж через 4 - 5 років. Це дозволить знизити зараженість капусти хворобами, а також знижує чисельність шкідників .

Грунти 

Кращими для вирощування капусти вважаються суглинні грунти, що містять багато органічних речовин. Вони повинні бути вологоємними або зрошуваними. Також, підійдуть будь-які грунти, багаті органічними речовинами. Якщо ж грунти бідні, їх слід добре удобрити. З осені слід внести органічні і мінеральні добрива. Зовсім не придатні для вирощування капусти кислі грунти, оскільки на них підвищується ризик захворювання кілою.

Підготовка грунту

Підготовку грунту слід починати відразу після збирання попередника. Необхідно провести дискування і внести добрива. Пізніше провести зяблеву оранку на глибину 25-30 см. Навесні, як тільки стане можливим розпочати польові роботи, слід провести боронування, для закриття вологи. У міру проростання бур'янів поле слід культивувати. Якщо не було можливості внести мінеральні добрива з осені, їх вносять навесні. Коли грунт буде готов до висіву, провести передпосівну культивацію та посів .

Добрива 

Система удобрення головним чином залежить від термінів дозрівання капусти. Дуже вимоглива до елементів живлення пізня капуста (це такі гібриди компанії Наско, як Аквілон F1, Перлина F1, Тарас F1, Колобок F1, Супер Екстра F1 і червоноголові гібриди средньопознього терміну дозрівання Наско № 2133/06 F1, Корсар F1). Внесення тих чи інших доз добрив впливає на лежкість. Середня ( Гілея F1 і Віват F1) та рання (Експрес F1, Супер Козачок F1) капусти менш вибагливі. Дози добрив також залежать від попередника і від забезпеченості грунтів легкодоступними поживними речовинами. В середньому за вегетацію рекомендуємо внести:

  • N – 250 кг/га
  • Р2О5 – 75-100 кг/га
  • К2О – 200-250 кг/га

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.