Рекомендації по вирощуванню гарбуза

Рекомендації по вирощуванню гарбуза сорту Новинка від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню гарбуза сорту Новинка від компанії Наско


Попередники

Кращими попередниками для гарбуза є: однорічні культури на зелений корм, капуста, цибуля, коренеплоди, озима пшениця. Потрібно враховувати, що після люцерни буває багато шкідників, особливо дротяників, які пошкоджують сходи. Поганими попередниками вважаються картопля, соняшник, кукурудза на зерно, суданська трава. Не можна вирощувати гарбуз на ділянках, які в попередні 2-3 роки були зайняті огірками та іншими гарбузовим. Щоб уникнути масового поширення хвороб (особливо фузаріозного в'янення й антракнозу) рекомендується повертати на попереднє місце не раніше, ніж через 4 роки.

Вибір ділянки

Гарбуз Новинка вирощують на відкритих ділянках з родючими легкими некислими грунтами, які добре прогріваються, мають достатній дренаж та аерацію. Але для отримання стабільних врожаїв кращими є супіщані, легкі або середні суглинки з високим вмістом органічних і мінеральних добрив. Реакція грунту повинна бути нейтральною або слабокислою (рН 6,5-7,4).

Підготовка грунту

Підготовку грунту слід починати відразу після збирання попередника. Необхідно провести лущення або дискування на глибину 8 - 10 см. З осені слід внести органічні добрива (краще гній) в нормі 40 -50 т / га, в залежності від типу грунту і кількості поживних речовин в ньому. Рано навесні слід провести боронування для закриття вологи.

Добрива

Дози мінеральних добрив залежать від аналізу вашого грунту. Восени під глибоку (зяблеву) оранку рекомендуємо внести 200-300 кг свіжого гною і 5-6 кг суперфосфату на 100 м 2 ; при весняній обробці додають калійні добрива з розрахунку 1-2,5 кг на 100 м2.

Детальніше...

Рекомендації по вирощуванню овочів

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.