Nasko Seeds Company

Томат ВЕРОНА F1

Томат Верона F1

 середньоанній, високоврожайний томат для відкритого грунту та плівкових теплиць, плоди крупні, щільні, яскраво-рожевого кольору


Верона F1 - Середньоранній, від сходів до початку плодоношення 100-110 днів. Рослина низькоросла, 50-60 см. Плоди крупні, вагою 180-230 г, яскраво-рожевого кольору, округлої або злегка плескуватої форми, щільні, мають високі товарні та смакові якості. Гібрид виділяється одночасним достиганням та високою зав’язуваністю плодів. Стійкий до ВТМ та кладоспоріозу. Рекомендуємо для вирощування в плівкових теплицях та у відкритому грунті. Ідеальний гібрид для ринку свіжої продукції. Урожайність становить 10-14 кг/м2, залежно від умов вирощування. Вирощують як розсадним, так і безрозсадним способами. На краплинному зрошенні застосовується схема 120 +60 X 30 см. Кількість рослин при такій схемі посадки становить 33,5 тис. на гектар. При інших способах поливу застосовується схема з міжряддями 70 см, або 90 +50 см. Рекомендуємо вирощувати середньоранній гібрид томату Верона F1 через розсаду (касетний спосіб - висів насіння в касети).Стійкий до ВТМ, фузаріозного в'янення та альтернаріозу. Універсального використання. Гібрид, завдяки ранньостиглості, високої товарності і смаковим якостям займає лідируюче місце на ринку ранніх овочів.

About Nasko company

Agrofirma "Nasko"

Nasko is a seed's manufacturer in Ukraine. We recommend you the best vegetable seeds.

Production and processing

Fresh markets, supermarkets, manufactures of vegetable production are the main quality controller of our company!

Seed's quality

Agrofirma "Nasko" ensures only quality of such seeds that were bought in original package in official representatives or our dealers.

  

Sales of vegetable seeds company NASKO